مشکلاتی که ما رو در گیر می کنه

احتمالا پیش اومده که پسر خجالتی باشین. بخواین با دختری ارتباط بر قرار کنین ولی برای ساده ترین کلمات هم با مشکل مواجه بودین.

خیلی ها از دوستا هستن از کسی خوشش اومده و حتی برای سلام کردن هم با مانع روبرو میبینه خودشو. که یا خجالت میکشه یا از شنیدن جواب نه ترس داره یا دید خوبی نسبت به خودش نداره و خودشو دست کم میگیره و یا ... چندین دلیل دیگه که کم هم نیستن.

ببینین نه تنها از دید من بلکه به گفته خیلیا اینکه نتونیم با کسی ارتباط برقرار کنیم به عنوان یک مشکل یا معزل مطرح هستش. و ساده از کنارش نگزرین. حالا این فرد میتونه همون دوست شما (چه همجنس و چه از جنس مخالف)، همسر آینده ، شریک کاری و یا ... باشه.

حالا تو هر موقعیتی مسلما ماها دوست داریم بهترین رابطه رو داشته باشیم.

به عنوان مثال من تو دانشگاه دوست دارم با دختری که ازش خوشم اومده دوست باشم(با هر هدف مثبتی که در سر دارم) و دوست ندارم که 4 سال ببینمش، از کنارش رد شم، آخرم نتونم حرفمو بهش بزنم، یا حرفمو بزنم و تاثیر گذاری خودشو نداشته باشه

حالا با حرفایی که اینجا زده میشه میبینین که حتی این رابطه زیاد ربطی نداره به اینکه شما مثلا پولدار باشین، قیافه خیلی دلنشینی داشته باشین یا ...

 

/ 2 نظر / 52 بازدید
سیب

اینکه به این قضیه به شکل مشکل و معزل نگاه می کنید خیلی خوبه. چون در بین نسل جوان امروز (بیشتر دانشجو ها) ارتباط با جنس مخالف براشون به صورت یک مسئله ناشناخته در اومده و واقعا دچار مشکل هستن.

پدرام

سلام و تشکر موضوع خیلی خوبیه برای رفتن به ادامه ی مطلب مشکل دارم و باز نمی کنه ممنون می شم اگه مشکل رو برطرف کنین