دخترارو سرگرم کنید تا توجهشون به شما جلب بشه

 
در خیلی از موارد شما میدونید چطوری برید جلو. نتیجه بدش اینه که طرف میره چلو، سر حرف رو باز می کنه، حتی کار به قرار مدار می کشه ولی بعدش بلد نیست چه کار کنه و کار رو خراب می کنه ، چون نمی تونه توجه و علاقه ی دختر رو حفظ کنه.
دختر ها در بیشتر مواقع دنباله یک بهانه ای می گردن که از دست پسره خلاص شن. یعنی چی؟ یعنی این که به دلایلی ناشناخته خیلی به پسرها سخت می گیرن و در درونشون یک غوغایی دارن که بهتره که از این پسر فاصله بگیرن و صبر کنن و ... برای همین دلیل توانایی نگه داشت علاقه و توجه دختر بسیار مهمه.

حالا بریم سراغ این که چطور می شه توجه دختر ها رو نگه داشت و روی اون ها تاثیر گذاشت:

1. طالع بینی: این یکی از قوی ترین وسایلی که می تونید همیشه راجع بهش صحبت کنید و باعث می شه دختر ها یک جورهایی باهاتون راحت بشن و یه حالت مرموز و در عین حال قابل اعتماد بهتون میده. حتما در مورد خصوصیات اخلاقیه ماه های مختلف بخونید.
ایده های قابل استفاده: حتی می تونید از طالع بینی برای شروع صحبت استفاده کنید. برید جلو بپرسید سلام شما متولد مثلا خرداد نیستید. اگر تو خال زده باشید که عالیه ، طرف کف می کنه و بعد می تونید کلی چرند ببافید به هم که رفتارش چطور باعث شده همچین حدسی بزنید و ... اگر هم نباشه احتمال زیاد خواهد بپرسید "چطور؟" و باز می تونید کلی چرت و پرت بگید.
استفاده ی بهترش اینه که بعد از آشنایی اینو سوژه صحبت کنید.

2. خط شناسی: این هم می تونه سوژه ای برای سر حرف رو باز کردن باشه و هم می تونید کلی باهاش دخترها رو سرگرم کنید.
ایده: از چیزی شبیه این داستان استفاده کنید:
مکان سره کلاس: ببخشید می تونم جزوتو یه لحظه ببینم.
-بله
- (با قیافه ی متعجب) خیلی جالبه
-چی؟
-می دونی من چند وقته که مشغوله مطالعه ی خط شناسی هستم و چرت و چرند و ..
یا حتی اگر جایی زندگی می کنید که با گارسون های هات سر و کار دارید همین کارو می تونید با برگه ی صورتحساب یا اوردر بکنید.
ضمن این که خیلی راحت میشه کلی یه دختر رو سرگرم کرد با این که یه چیزی بنویس و من از روی خطت بهت می گم چه شخصیتی داری. دختر ها عاشق این هستن که کسی بتونه راجع بهشون براشون چیزی بگه. نمی بینید چقدر می رن پیش عزیزان فعال در حوزه فالگیری !!

3. کف بینی: این هم مثل بالایی ها ، خیلی عالیه، ضمن این که بهانه ای هست که بتونید ....

4. شعبده بازی: خیلی خیلی قوی. برای سر حرف باز کردن و سرگرم کردن. ولی تو رو خدا خوب تمرین کنید که گند نزنید. در ضمن زیاده روی هم نکید حد اکثر دو تا سه ''تریک'' کافیه. کاری نکنید که بی اثر شه و همش تو دلشون بگن که بسه دیگه تو رو خدا. همیشه تشنه نگه داریدشون.

5. داشتن توله سگ: این یکی از عالم عجایب میاد بیرون ولی کدوم دختریه که یه توله سگه خوشکل رو دوست نداشته باشه. پسرهایی که سگ دارن آدم های قابل اعتمادی به حساب میان، نمی دونم چرا. یادتون باشه اکثر وقت ها دخترها هم اونی رو که شما می خواین می خوان ولی براش دنباله بهانه می گردن که خودشونو قانع کنن که من به خاطر فلان چیز بود که رفتم. خسیس نباشد ، بهانه بدید بهشون!

6. فلسفه های عجیب غریب مردم، قبایل و ... عقاید عجیب غریب، خرافات های مردم گوناگون. همه ی این ها سوژه هایی خوبی برای صحبت هستند.
ولی از صحبت های دینی و سیاسی تا می تونید پرهیز کنید ، مخصوصا در اوایل آشنایی. مگر این که خوده دختره علاقه مند بود و پیش کشیدش.

یادتون باشه راز موثر بودن مطالب بالا استفاده ی درسته ازشون هستش. نذارید دستتون رو بخونن که هدف اصلیتون چیه. مرموز باشید. زیاده روی نکنید. سعی کنید کنجکاوی شون رو جلب کنید و اونا ازتون بخوان که مثلا یه حقه ی دیگه هم نشونشون بدید.
تذکر مهم در مورد شعبده بازی: هیچ وقت تحت هیچ شرایطی راز حقه تون رو بهشون نگید. نه تنها جذابیتش رو از دست می ده ، بلکه اگر تا یه دیقه پیش یه آدم مرموز و باحال بودید، بعد از گفتن راز تبدیل میشید به یه آدم حقه باز! می دونید هر وقت کسی پرسید: "تو رو خدا رازش چیه و چه جوری انجام دادی این حقه رو؟" چی میتونین بگین؟! بعد از این که خوب خواهش و تمنا و عشوه کرد بگین: می تونی یه رازی رو نگه داری؟ با خوشحالی میگه آره آره می تونم . و شما میگین: ''منم همین طور"

/ 10 نظر / 376 بازدید
سیا

مرسی. قشنگ بود به چیزای خوبی اشاره شده بود دمت گرم ادامه بده

fati khaki

خیییییییییییلی خوب بود ولی اگر بتوانید وبتان را جذاب کنید بهتر بهتون کمک میکند خیییییییییییییلی با حال بود[پلک][گل]

محمد

09366812304 اگه یکی از کازرون (دختر)بهم زنگ بزنه خیلی خوشحال می شم..........

آرش

مطالب آموزنده ای بود. موفق و موید باشید... با تشکر

دختر

من که اگه بفهمم کسی سگ داره بهش بی اعتماد می شم. سگ چیه آخه؟

زینب

واااااااااای خدایا دوساعنه دارم فقط می خندم! خیلی جالب بود و عجیب این که واقعا ما دخترا از این چیزا به وجد میام خخخخخ هیچ دختری از آدمهای تکراری و قابل پیش بینی خوشش نمیاد ;)

من یه دخترم از سگم خوشم نمیاد!!! از پسرلی خرافاتی هم حالم بهم میخوره

این آقایی که دلش میخواد یکی از کازون بهش زنگ بزنه!!!!!!! بره خودشو به یه دکتر نشون بده!!!!!!!!

صدف

این چرتو پرتا چیه آخه؟! پسرین دیگه!توقع بیشتر از این نمیشه ازتون داشت!!! انقدر هم دنبال این چرندیات نباشید و این تفکرات چیپ و پوچ رو بریزید دور هیچوقت ی سگ یا ی شعبده بازی یا ی دلقک بازی جذابیت نیورده ک حالا بخاد بیاره اگه این طور بود ما دخترا میرفتیپ با ی دلقک یا شعبده باز یا ی سگ فروش دوست میشدییم.........!!!!!!!جذابه دیگه!!!!!!!!!!!!!!!

عاشق

هى صدف خانم در جواب شما اينا براى ايناس كه از همون اول نزاشتن دختر و پسر با هم ارتباط در مدرسه داشته باشن من حرف بدى نمى زنم و ادم مذهبى هم هستم ولى اين دليل بچه ننه شدن بعضى هاس و همين طور نبايد بگى پرسين ديگه يعنى كسى كه مى ياد همه اين كارارو انجام بده برات مى شه يه دلقك ديگه اين سايت به نظر من خيلى هم خوبه ولى بهتر اگه اعقايد شما اينه مورد قبول بعدم بدون كه گزينه سگو كسى استفاده نمى كنه شعبده بازى هم وسط خيابون نمى شه مى رن برا سر حرفو باز كردن بدون صدف خانم هيچ پسر و دخترى شبيه اون يكى نيس ممنون براى وبلاگه خوبتون اگه مى شه مطالب جديد ترى بزاريد و متاسفم براى بعضى ها