برخورد صحیح - خانمها یا آقایون ؟ - چگونه رابطه بهتری با جنس مخالف داشته باشیم


چگونه رابطه بهتری با جنس مخالف داشته باشیم

چگونه رابطه بهتری با جنس مخالف داشته باشیم

<<< مطالب کامل را اینجا مطالعه کنید >>>

برخورد صحیح - خانمها یا آقایون ؟
نویسنده - ساعت ٥:٤٥ ‎ب.ظ روز ٤ دی ۱۳۸۸
 

جز در مواردی نادر، معمولا دو نفر از جنس مخالف با هم دقیقا سازگاری ندارند !

زوجهای زیادی رو میبینین که تو یکی از دسته های زیر قرار می گیرند: (دسته های بیشتری هم هستند ولی کلیاتش شبیه ایناست)

  • با هم دیگه خوب نیستند و کاملا مجبوری با هم دیگه هستند سبز
  • با هم دیگه هستند ولی دلشون با هم دیگه نیست. در عین حال مشکل خاصی هم ندارند ناراحت
  • با هم هستند. دلشون پیش هم هست. ولی با کوچک ترین سوء تفاهمی رابطشون چرکین میشه و یکیشون باید یه ذره منت کشی کنه نیشخند
  • با هم هستند و با هم میمونند. کوچک ترین مشکلی بینشون رو بهم نمیزنه (نه به خاطر اینکه فقط خیلی همدیگرو دوست دارند. بلکه به خاطر اینکه علاوه بر علاقه زیاد بلد هستند چیکار کنند که بینشون بهم نخوره حتی وقتی مشکلی بینشون پیش میاد !) 

 

این مورد آخر از بهینه ترین حالت هاست. میشه گفت هیچکدوم از حالت های بالا به جز آخریش خوب نیست.

بگذریم

روی صحبتمون با آقایون هستش.

خانمها به شدت نیازمند تشکر و قدردانی بوده و تمایل دارند که طرف مقابل همواره و در همه حال علاقه و محبت خود را به آنها ابراز کند. خانمها به کسی احتیاج دارند که بتوانند از نظر روحی با او ارتباط برقرار کنند. آنها کسی را می خواهند که بتوانند با تمام وجود به او اعتماد کنند؛

مطالبی که میگم رو حتما رعایت کنین. اینا کاملا ضروری اند و در حد حرف نیستند. این متن با دقت تهیه شده و افراد با تجربه زیادی بر روی این حرفا اتفاق نظر دارند. با خوندن این مطالب خصوصیات خوبی از دخترا هم دستگیرتون میشهنیشخند

البته اینا یکطرفه نیست. دختر خانوم مورد نظر هم باید کارهایی بکنه که بعدا دربارش صحبت میکنیم.

بقیش رو در ادامه مطلب بخونین

 


١- مهربان باشید و در تمام شرایط با او اظهار همدردی کرده و درکش کنید.
خانمها عاشق مردهایی هستند که دلسوز و مهربان بوده و قلباً برایشان ارزش و اهمیت قائل باشند. یک خانم تمایل دارد عبارت "چه مرد خوبی!" را دائماً در مورد کسی که با او وارد رابطه شده است، تکرار کند. او دوست دارد که شوهرش هرچند وقت یکبار به او بگوید که تا چه حد برایش مهم است و این امر را در رفتارهایش نیز به او ثابت کند! بی دلیل به او گل، کادو، و کارت هدیه بدهید، به او زنگ بزنید، و یا زمانیکه خانه نیست روی منشی تلفنی پیامی عاشقانه برایش بگذارید!!! به هر حال هر کار کوچکی که فکرش را می کنید انجام دهید تا او متوجه شود که شما برایش اهمیت قائل هستید.

٢- به او کادوهایی با فکر قبلی هدیه بدهید.
خانم ها عاشق این هستند که طرف مقابل آنها را سورپرایز کند. این هدایا لازم نیست که حتماً گرانقیمت باشند تا او را خوشحال کنند، بلکه فقط کافیست این کار را از صمیم قلب خود انجام دهید. ارزش یک هدیه هیچ ربطی به قیمت آن ندارد بلکه فکری که ورای آن بوده و دلیل خریداری است که آنرا ارزشمند می کند. این هدیه های گاه و بی گاه به خانم نشان می دهد که تنها کسی است که شما در ذهن خود به او فکر می کنید و برایش ارزش و اهمیت قائل هستید.
هیچ موقع روز تولد، سال نو، ولنتاین، روز مادر و ... را فراموش نکنید. همه دوستانش در این روز هدایای کوچک محبت آمیزی را دریافت می کنند. خانم ها در این موارد با دیگران مقایسه می کنند تا ببینند او تا چه حد به آنها اهمیت می دهد.

٣- مودب باشید و از او تمجید کنید. خانم ها دوست دارند شما از وا‍ژه های "لطفاً" ، "ببخشید"، "قول می دهم" و "متشکرم" استفاده نمایید. به او بگویید که برایتان فوق العاده ترین فرد دنیاست. از او به خاطر تمام کارهایی که برایتان انجام می دهد تشکر کنید. علاوه بر این به او بگویید که جز جنبه ی فیزیکی و جسمانی خصوصیات پیچیده ی زیادی در وجودش نهفته است که کشف همه ی آنها مدت زیادی به طول می انجامد. سعی کنید به بهترین نحو با او صحبت کنید. به حرف هایش گوش دهید، منظورش را درک کنید، در حین مکالمه با او ارتباط چشمی برقرار کنید تا متوجه شود که کل توجهتان را به او معطوف کرده اید. به او اظهار علاقه کنید و خودتان را مشتاق نشان دهید. وقتیکه او مشکلات خود را با شما در میان می گذارد، سعی کنید تا آنجا که می توانید صحبت هایش را قطع نکنید، نظریات مختلف در مورد راه حل های مختلف را با او در میان بگذارید، اما اگر خودش مسیر دیگری را انتخاب کرد ایرادی به او نگیرید و باز هم او را همراهی کنید. زمانیکه در حال تعریف و تمجید از او هستید مستقیماً به چشم هایش نگاه کنید.

۴- شنونده خوبی باشید و برای افکار و عقاید او ارزش قائل باشید. نقاط قوت و افکار ناب او را تشخیص دهید. حتی اگر در برخی از موارد با او هم عقیده نیستید، نکات مثبتی را در نظریاتش پیدا کرده و به او یادآوری کنید. این مسئله ضروری است که او احساس کند در مقابل شما یک انسان کامل است. هیچ موقع او را خرد نکنید حتی به شوخی! مسئله ای منحصر بفردی که تا کنون هیچ کس به او نگفته است را پیدا کرده و به خاطر آن ستایشش کنید.

5- در مورد او با دوستان خودتان و دوستان خودش با افتخار صحبت کنید و نشان دهید از اینکه با او هستید به خود می بالید. این کار به وی‍ژه زمانیکه ارتباط در حال پیشروی به سمت جلوست اهمیت بیشتری پیدا می کند. او نیاز دارد که بداند شما دوستش می دارید و دوستان و اطرافیان نیز از این امر مطلع گردند.

6- به یاد داشته باشید: کار مهم است اما او هم به اندازه کار مهم است. هیچ موقع به دلیل مشغله ی کاری اولویتهای او را لغو نکنید.

7- به او بگویید که زیباست. "خوشگل" بودن و "جذاب" بودن جایگاههای خاص خود را دارند اما زیبایی مقوله ای است که مستقیماً روی قلب می نشیند.

8- به باطنش علاقه نشان دهید. سعی کنید گاه و بی گاه به خصوصیاتی که در اعماق وجودش نهفته است، بپردازید. ببینید از چه استعدادهای خاصی برخوردار است. خلاق است یا شوخ و خوش مشرب؟ در مورد طرز فکرش پیرامون زندگی سوال کنید، آیا با او موافق هستید؟ به او بگویید که چه احساسی دارید؛ خانم ها حس مهم تلقی شدن را دوست می دارند.

9- اگر کاری انجام داده اید که موجبات ناراحتی او فراهم آمده است، پیش از شروع هرگونه بحثی، عذرخواهی کنید. بعداً می توانید در مورد کاری که انجام داده اید توضیح داده و دلایل خود را بیان نمایید. به آرامی صحبت کنید و حرفهای خود را کاملاً صادقانه بیان نماید. خانم ها در تشخیص صداقت مهارت خاصی دارند. زمانیکه یک چنین برخوردی را از جانب شما مشاهده کنند، از دعوا صرفنظر کرده و موضوع را به طور کلی فراموش می کند.

10- او را با یک وعده شام رمانتیک و یا قرار ملاقات آخر هفته در پاتوق مورد علاقه غافلگیر کنید. تمام برنامه ریزی ها را خودتان انجام دهید و فقط او را با خودتان ببرید. همیشه همه ی تصمیم گیری ها را به عهده ی او نگذارید.

11- نسبت به دوستان، همکاران و اطرافیان مذکر او بدون هیچ دلیل خاصی حسادت نورزید؛ چراکه مطمئن باشید او تمام مدت در مورد شما صحبت می کند. آنها می دانند که شما او را تصاحب کرده اید.

12- با دوستان، همکاران، و خانواده خود در مورد او صحبت کنید و به آنها بگویید که خانمتان چقدر دوست داشتنی است. این امر سبب می شود که او احساس خوبی پیدا کند حتی اگر این کار را در مقابل خودش هم انجام ندهید او خودش متوجه می شود؛ خانها در این زمینه قدرت درک بالایی دارند. همچنین صحبت کردن به این قشنگی باعث می شود که شما زودتر یکدیگر را ملاقات کنید و از این ملاقاتها فقط اخبار خوش به گوش خواهد رسید.

13- همیشه مطمئن شوید که او را عزیز و خاص می شمارید. چراکه وقتی شما تنهای تنها هستید و هیچ تکیه گاهی ندارید، تنها اوست که در کنارتان می ایستد.

فقط لطفا :

از او به عنوان یک وسیله یاد نکنید. همه ما میدونیم بعضی آقایون کمی غرور دارند و ممکنه خیلی از این کارا رو نکنند. ولی دقت کنین که اگه با دقت و سیاست و زیرکی این کارا رو دنبال کنین مطمئن باشین ضرر نمی کنین. (همون قانون عکس العمل نیوتن هستش که هر کار خوبی بکنین، اگه بیشترش رو پس نگیرین، حداقل همون اندازه نصیبتون میشه)

مورد 11 و 12 رو به اختیار خودتون میتونین اجرا نکنین.


 


comment نظرات ()